logo-img
Diagnostika a harmonizácia zdravotného stavu
banner-text

Referencie

K pani doktorke Švolíkovej chodíme už dlhé roky, podľa potreby. Veľa krát nám pomohla nielen so zdravotnými problémami. Je veľmi ústretová, priateľská s vysokým záujmom o riešenie problémov.

Má nie len výborný program na vyhodnocovanie zdravotných problémov, ale má aj potrebné odborné vzdelanie, ktoré je nevyhnutné.

Ďakujeme Vám, pani Švolíková.

Ing. Jana Krchlíková

Chcem sa touto cestou podeliť s veľmi priaznivou skúsenosťou z terapie biorezonanciou.
 

Niekoľko rokov chodím pravideľne na diagnostiku a terapiu, ktorú mi poskytuje pani doktorka Švolíková formou biorezonancie. Trpím niekoľkými chronickými ochoreniami, ako je artróza, alergia, astma a iné. Vďaka pravideľnej diagnostike, prevencii a následnej terapii, je môj zdravotný stav stabilizovaný a cítim sa dlhodobo veľmi dobre. Uprednostňujem, pokiaľ sa to dá, túto formu terapie a odporúčam každému, kto hľadá individuálnu a spoľahlivú metódu zisťovania príčin svojich zdravotných ťažkostí, ich následnej liečby a zmiernenia, alebo až odstránenia týchto ťažkostí, aby skúsil takúto spoľahlivú alternatívu.

JUDr.Dagmar V.

Biorezonanciu u p. Švolíkovej odporúčam. Som veľmi spokojný s jej prácou a profesionálnym prístupom ku klientovi. Nadobudol som pravdivý, reálny obraz o sebe samom.
 

Je to databáza informácií skúseností o človeku, postavená na vedeckom podklade s alternatívnymi prvkami. Samozrejme, prístroj musí ovládať odborník a poznať súvislosti, ako p. Švolíková, aby sa dosiahol maximálny efekt. Vždy nájde vhodné riešenie a snaží sa úprimne pomôcť klientovi, bez vedľajších nepriaznivých úmyslov.
 

Vyskúšal som a prešiel veľa vecí a ľudí, ale musím za seba konštatovať, že biorezonancia, ktorá ruší aj negatívne programy (emócia - nesprávne prežívanie situácie, myseľ – nesprávne naučené vzory z domu a práce), je táto technológia na trhu jednoznačne najlepšia

Marek, 36 rokov

Milá „naša“pani Švolíková,

Vďaka Vám za zdravie našej rodiny a mnohých našich priateľov. Čo viac dodať.....?

Kľúčom k nášmu zdraviu je Vaša profesionalita, ochota a ľudskosť. Preto máte u nás pred svojím menom titul „naša“.

S úctou a poďakovaním za dlhé roky  pomoci 

Rod. Surová a priatelia

Pani RNDr. Švolíkovú  a jej prácu poznám niekoľko rokov. S plnou dôverou sme ja a môj syn u nej pravidelne viackrát do roka absolvovali biorezonančnú diagnostiku a konzultácie a následne  podľa  jej odporúčaní i harmonizáciu zdravotného stavu.
 

Prístup pani RNDr, Švolíkovej bol vždy vysoko profesionálny, empatický a vysoko oceňujem najmä jej ústretovosť, ochotu počúvať a maximálnu snahu hľadať riešenia nielen zdravotných problémov, ale snahu ísť do ich podstaty, pretože tieto často bývajú následkom existujúcich pracovných či súkromných problémov. Osobitne si vážim jej priateľský a najmä diskrétny prístup. V rámci biorezonancie sme mali veľmi dobré skúsenosti i s metódou harmonizácie mozgových hemisfér za účelom vyváženia činnosti mozgu, aby jeho racionálna a emocionálna zložka boli harmonicky vyrovnané.
 

Po vstupnom rozhovore a zdiagnostikovaní každému pani RNDr. Švolíková ochotne a kvalifikovane odporučí ďalší postup. Návštevu u nej preto môžem za seba a svojho syna každému, kto preferuje tieto alternatívne formy starostlivosti o svoje zdravie , vrelo odporúčať.

Mgr. Eva Ď.

Mňa celý tento biorezonančný program kozmického výskumu  (NASA) veľmi oslovil a hlavne profesionálny a ľudský prístup pani Švolíkovej, aj veľmi pomohol. Hlavne v oblastiach, o ktorých som nemal ani tušenia že existujú a preto som sa dlhú dobu nevedel so svojimi problémami efektívne vysporiadať. 
 

Preto tento celostný a podľa môjho názoru aj efektívny program vrelo doporučujem každému.

Vlado R.

Počas liečenia biorezonanciou u pani doktorky Olívie Švolíkovej som dostávala energiu na prekonanie  môjho ochorenia na jednom mieste z dvoch zdrojov: zo samotného úžasného prístroja a neskutočne empatického prístupu pani terapeutky. Obom by som chcela poďakovať za spoluprácu a porozumenie.

Alica, 55 rokov
RNDr. OLÍVIA ŠVOLÍKOVÁ +421 903 745 112 oliviasvolikova@gmail.com KRÍŽNA 44, 821 08 BRATISLAVA
možnosť vyšetrenia aj v sobotu